Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2019

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Rešerše na klíč usnadní hledání informací

Rešerše vypracovaná naší kanceláří na vaši konkrétní objednávku, je efektivní cestou k vyhledání a nalezení potřebných informací. Ať už pátráte po čemkoli, naše rešeršní služby vám vaše hledání usnadní.

Brouzdat se mezi informacemi umí každý. Ovšem efektivně něco hledat a také vědět kde pátrat a jak, to je doménou profesionálů. Naši rešeršéři jsou vám proto k službám.

Rešerše usnadní orientaci v záplavě dat

Možná jenom nemáte na důsledné prohledávání relevantních zdrojů čas. Možná ale nevíte, kde přesně hledat? Má to být rešerše v knihách? Ale v kterých? Nebo archivní rešerše? Ovšem v jaké instituci a v jakém archivním fondu? Nebo máte k rešeršování použít nějakou databázi? Ale která je ta nejvhodnější? A těch možností, jak se dá vyhledávat. A výsledků je nakonec málo, nebo naopak příliš mnoho. A kdo má čas všechny nalezené informace zpracovávat? Všechny tyto úkoly rádi zastaneme za vás.

Henry Kissinger kdysi trefně napsal: „Jsme zahlcováni informacemi! Problémem není nedostatek informací, ale nedostatečná schopnost všechny údaje setřídit a zpracovávat. Přesto, že jsou důležité informace většinou dostupné, k řadě lidí se vůbec nedostanou. Jiní je v záplavě dalších informací nenajdou a mnohdy ani nemají chuť něco hledat.“

Komu jsou naše rešeršní služby určeny

Objednávku rešerše si u nás můžete zadat právě vy. Pro privátní osoby v archivech i v literatuře často vyhledáváme údaje o jejich předcích. Často je z toho velice zajímavý genealogický rodokmen. Dalším častým druhem rešerší je pátrání v archivech Státní bezpečnosti a Gestapa. V tomto ohledu zajišťujeme služby nejen soukromým osobám, ale pracujeme i pro zaneprázdněné novináře, historiky, studenty a rádi pomáháme také bádajícím důchodcům.

Pro podnikatele vyhledáváme informace o obchodní konkurenci, informace o firmách a osobách. Někdy se zjišťuje konkrétní bonita firem a insolventnost, jindy obecné informace ekonomické a hospodářské povahy (například stav zákonodárství v určitém oboru, ale také evidované patenty, ochranné známky, užitné vzory apod. Někdy se takové práci říká Business Research nebo Marketing Research, podle toho, co je obsahem a smyslem vyhledávání.


Šetřete svůj čas a nervy a svěřte své pátrání nám.
Pokud více, co hledáte, pokusíme se to najít za vás!

Související služby

›› Obchodní rešerše – Business Research

›› Marketing research – Průzkum trhu

›› Rešeršní výzkum v archivu

›› Zpracování rodokmenu

›› Monitoring tisku

›› Kde využijete rešerše na klíč


Související reference

›› Ukázky zajímavých rešeršních projektů, které jsme realizovali


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Tajemství rodu, genealogický pořad České televize (recenze)

›› Genealogický seriál Kdo myslíš,že jsi?

›› Jak získat rešerši? Snadno!

›› Vyhledávání v archivech Státní bezpečnosti (StB)

Úvod › Rešerše