Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2020

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Rešerše na klíč usnadní hledání informací

Rešerše vypracovaná naší kanceláří na vaši konkrétní objednávku, je efektivní cestou k vyhledání a nalezení potřebných informací. Ať už pátráte po čemkoli, naše rešeršní služby vám vaše hledání usnadní.

Brouzdat se mezi informacemi umí každý. Ovšem efektivně něco hledat a také vědět kde pátrat a jak, to je doménou profesionálů. Naši rešeršéři jsou vám proto k službám.

Rešerše usnadní orientaci v záplavě dat

Možná jenom nemáte na důsledné prohledávání relevantních zdrojů čas. Možná ale nevíte, kde přesně hledat? Má to být rešerše v knihách? Ale v kterých? Nebo archivní rešerše? Ovšem v jaké instituci a v jakém archivním fondu? Nebo máte k rešeršování použít nějakou databázi? Ale která je ta nejvhodnější? A těch možností, jak se dá vyhledávat. A výsledků je nakonec málo, nebo naopak příliš mnoho. A kdo má čas všechny nalezené informace zpracovávat? Všechny tyto úkoly rádi zastaneme za vás.

Henry Kissinger kdysi trefně napsal: „Jsme zahlcováni informacemi! Problémem není nedostatek informací, ale nedostatečná schopnost všechny údaje setřídit a zpracovávat. Přesto, že jsou důležité informace většinou dostupné, k řadě lidí se vůbec nedostanou. Jiní je v záplavě dalších informací nenajdou a mnohdy ani nemají chuť něco hledat.“

Komu jsou naše rešeršní služby určeny

Objednávku rešerše si u nás můžete zadat právě vy. Pro privátní osoby v archivech i v literatuře často vyhledáváme údaje o jejich předcích. Často je z toho velice zajímavý genealogický rodokmen. Dalším častým druhem rešerší je pátrání v archivech Státní bezpečnosti a Gestapa. V tomto ohledu zajišťujeme služby nejen soukromým osobám, ale pracujeme i pro zaneprázdněné novináře, historiky, studenty a rádi pomáháme také bádajícím důchodcům.

Pro podnikatele vyhledáváme informace o obchodní konkurenci, informace o firmách a osobách. Někdy se zjišťuje konkrétní bonita firem a insolventnost, jindy obecné informace ekonomické a hospodářské povahy (například stav zákonodárství v určitém oboru, ale také evidované patenty, ochranné známky, užitné vzory apod. Někdy se takové práci říká Business Research nebo Marketing Research, podle toho, co je obsahem a smyslem vyhledávání.


Šetřete svůj čas a nervy a svěřte své pátrání nám.
Pokud více, co hledáte, pokusíme se to najít za vás!

Související služby

›› Obchodní rešerše – Business Research

›› Marketing research – Průzkum trhu

›› Rešeršní výzkum v archivu

›› Zpracování rodokmenu

›› Monitoring tisku

›› Kde využijete rešerše na klíč


Související reference

›› Ukázky zajímavých rešeršních projektů, které jsme realizovaliÚvod › Rešerše